Novinky  /  Co se u nás děje nového...
PRACOVNÍ NABÍDKY
22. DUBNA

Advokátní kancelář Radostová & CO., přijme do svého kolektivu ADVOKÁTA/TKU na dlouhodobou spolupráci. Pozice vhodná i pro ženy na mateřské dovolené. Nabízíme velmi různorodou agendu, přátelský kolektiv, práce z domova, začátek spolupráce - dohodou/ihned. Své životopisy s fotografií posílejte na: misianova@radostova.eu, k rukám Denisy Mišianové.

Advokátní kancelář Radostová & CO., přijme do svého kolektivu KONCIPIENTA/TKU. Nabízíme velmi různorodou agendu, přátelský kolektiv, začátek spolupráce - dohodou/ihned. Požadujeme časovou flexibilitu, předchozí praxi, perfektní znalost AJ, NJ – výhodou, pečlivost. Své životopisy s fotografií posílejte na: misianova@radostova.eu, k rukám Denisy Mišianové.

Advokátní kancelář Radostová & CO., přijme do svého kolektivu STUDENTY na dlouhodobou spolupráci. Pozice vhodná zejména pro studenty 4. a 5. ročníku. Nabízíme velmi různorodou agendu, volnou pracovní dobu dle možností uchazeče, přátelský kolektiv, práce z domova, perfektní znalost minimálně jednoho světového jazyka, začátek spolupráce - dohodou/ihned. Své životopisy s fotografií posílejte na: misianova@radostova.eu, k rukám Denisy Mišianové.


PF 2018!
19. PROSINCE

JUDr. Advokátní kancelář Radostová & Co. přeje všem svých obchodním partnerům a přátelům i v příštím roce mnoho síly, zdraví a energie... v "moři plném žraloků"!


Třetina české nafty, která byla dva roky uvězněna ve skladu zkrachovalé společnosti Viktoriagruppe v Německu, je zpět v České republice. Podle předsedy Správy státních hmotných rezerv (SSHR) Pavla Švagra je její kvalita odpovídající. (pokračovat na odkazu ZDE – Novinky.cz)

PRACOVNÍ NABÍDKA pro šikovné koncipienty : AK Radostová & Co. přijme do svého kolektivu koncipienta ideálně s praxí a aktivní NJ. (možno i bez, aktivní AJ – podmínkou). Své životopisy s fotografií prosím posílejte vedoucí kanceláře Denise Mišianové: misianova@radostova.eu, 731 452 997. Nástup - dohodou leden /únor 2017. Vybrané uchazeče pozveme na pohovor. Krásné Vánoce :) .... Kateřina a kolektiv ....

18. května 2016

Advokátní kancelář Radostová & Co. má tu čest Vám oznámit, že navázala spolupráci s celosvětově uznávanou špičkou německé advokacie Prof. Dr. Nicem R. Skusou, jenž je nejen univerzitním profesorem, ale také partnerem jedné z nejprestižnějších mnichovských kanceláří.
www.muenchen-rechtsanwaelte.com

10. března 2016

Česká advokátní komora byla dne 5.2.2016 pověřena ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů. Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.

10. listopadu 2015

Jako každý rok, i tento, se vyhlašovali v rámci "PRÁVNICKÉ FIRMY ROKU" kategorie advokátních kanceláří a jejich renomé. Máme velkou radost, že naše advokátní kancelář, Radostová & Co. se umístila mezi nejvíce doporučovanými kancelářemi se specializací na sportovní právo. Celé výsledky ZDE.

21. května 2015

Doporučuji článek Téma vydání: Rozhovor s Kateřinou Radostovou z tabletového měsíčníku EPRAVO.CZ Digital.

20. října 2014

Máte problém s dlužníky? Neplní své závazky, tak jak slíbili a nevíte si s nimi rady? Obraťte se na naši kancelář, zdarma posoudíme Váš případ a navrhneme optimální řešení. Pro více informací nás můžete oslovit na jakémkoliv e-mailu či telefonu zde na stránkách.

8. srpna 2014

Je nám ctí oznámit, že se podařilo u FIFA prokázat, že nárok bosenského klubu FK Sarajevo byl neoprávněný, a tudíž FK Příbram nemusí uhradit požadovaných 150 000 EUR. Více informací můžete nalézt například na tomto ODKAZU

25. června 2014

Dnes jsme spustili nové www stránky, doufáme, že se vám líbí a pokud máte jakékoliv připomínky, budeme rádi, když nám napíšete. Team Radostová & Co.